Masáž obličeje – odblokování

Strnulý obličej? Tím pádem bez, nebo s tomu odpovídající zmenšenou vyjadřovací schopností. Je to škoda. Nabízím povolit masáží, cvičením a odblokování.

Obličej je vizitkou a obsahuje okno do duše

Masáž nelze nahradit ničím, lze doplnit cviky

Podle obličeje dochází nejčastěji k vzájemnému posuzování. Přes hezký obličej se získává lepší práce a život je o něco snazší. Mohu vám přírodní cestou pomoci k udržení a obnově tolik potřebnému vzhledu.

Pro mou práci je obličej velmi zásadní částí těla. Máme tu shluk velkého množství úponů a svalů, které bývají značně zablokované. A než to začne bolet, nebo jinak vadit, tak to až za 20 let třeba. Všímat si jen až těch nejhrubších blokací patří do velké rodiny způsobů zanedbávání svého těla. Všechno to jen překrývat nějakou fasádou z chemie je časté a úplně špatně.

Jak o obličej pečovat?

Normálně jej zapojovat do každodenního života a to právě někteří fakt nedělají. Proč? Dost často jim to neumožňuje jejich životní styl. Mají v něm málo, smíchu a různých úsměvů a o další plejádě výrazů ani nemluvě. Právě na obličeji je tak výrazně vidět, že život by měl být o bohatých vztazích a příjemné činorodosti. Právě na obličeji je vidět, že to rozhodně nenaplňuje jen vnější aktivita, zábava a snad blahobyt. Dokáže to jen a pouze energeticky bohatý a pestrý život. Je těžké to docílit, nejde to dohnat žádnou vnější zábavou, sportem. Nějakými omalovánkami na obličeji to pomáhá jen z nepatrné části a dost to ženy přehání.

Co tedy nedělat?

Ženy např. často poslechly rady typu, neusmívat se, že mají potlačit smích, že to prý dělá vrásky. Co jim k tomu už nikdo neřekl je to, že to jeden ze způsobů co dělá odtažitý, strnulý výraz.  Takové výhody se obrací  nakonec v nevýhody a vrásky se udělají stejně a navíc, vše bude povislé, ochablými obličejovými svaly. Nevyhlašujte chemickou válku proti vlastnímu tělu. Botoxovým panenkám, injekcím a plastickým úpravám právě předchází pocit, že tkáň nějak nefunguje, chtějí ji vyloženě konečně změnit. Ten pocit může vadit víc, než to jak to vypadá.

Obličejová masáž a cvičení a odblokování

Spontánnost a uvolnění je na obličeji třeba nejprve poznat. Masáž a přiměřená obličejová gymnastika je začátek. Domácí cvičení je individuální. Dělám to tak, že spustím lokální vibrace a zahřívání ze soustředění. Je třeba určité svaly dostat do správných poloh, nejde ani jen o lymfu, před ní má prokrvení přednost. Jen odblokování masáží a cvičením nestačí.

Aktivace vitálních bodů

Některé body na obličeji jsou pro život zcela zásadní. Je tu dost vitálních bodů na malé ploše. Jejich aktivace je užitečná a je rozhodně cítit i potom přes den.

Takové odblokování obličeje vás ohromí

Protože všichni spěchají, tak rozhodně bude tato nabídka zajímavá pro všechny, kteří ucítí velké výsledky hned. To je v případech velkého zablokování, které netrvá dlouho. Už třeba něco i pobolívá a v případě velké citlivosti. Velká citlivost bude nejspíš daná tím, že některé body jsou nějak aktivované. Je to věcí náhody. Brzy, během prvních minut, se dají lokalizovat bloky, které cítím já i vy.  Je zajímavé sledovat, jak bloky mizí a jak to uvolnění vydrží do další návštěvy. Návštěvy tak jedna na druhou navazují dokonce tak, že se pokračuje jakoby bez přerušení dál. Je zajímavé, že i po dlouhé době, i po letech.

Obličej je velmi živá část těla, měla by tedy být

Nejlepší je, pokud se připomenou životní  zážitky nebo vzpomínky  na dávná přání a dokonce představy. Je na to zapotřebí dávka zvědavosti a je to třeba vyzkoušet.

 Zlepšení vyjadřovací schopnosti obličeje zlepšuje kvalitu života. 

Reiter aktualizace 2/23

Přejít nahoru