🔗 I kosti vyžadují osobní přístup – chyby znamenají pak bolest.

Cítíte fyzickou krizi? Máte pocit,  že může být předzvěstí ještě větší. Je jedno kde by se dala fyzicky na těle lokalizovat. Jestli je to bolest kloubů, svalů, jiné tkáně, nebo dokonce jestli je to bolest jen domnělá. Je jedno jestli bolesti dokonce probouzí, či to bolí v klidu, nebo je to bolest při pohybu. Krize a bolesti umí být velmi osobní a může paralyzovat. Třeba se čeká až to přejde, až bude líp.


Nabízím Vám osobně postup a řešení! Ať už tu bolest je, nebo ne.

Zlý jazykové tvrdí, že bolest není, že sama přejde, že zdroj nejde najít, že tělu nic není!! Jsou to kosti, které se pod tíhou chyb choulí v hromádku neštěstí a ukazují mi prstem na na vaše chyby v pohybech a dlouhodobější chybné zacházení s tělem. No a to bolí. Při masírování bolestivých míst, jsem si všiml, že kromě vzpřímené postavy, tu je osobní postoj ve smyslu držení těla modelován do hromádky neštěstí a nikoliv náhodně.


Osobní fyzický postoj bývá také životním postojem.


Nabízím vám změnu nejen nějakou konkrétní metodou, ale i změnu hlavně díky vlastním postřehům. Na tom je však třeba se domluvit. Rozhodující je určitá kombinace zvědavosti a akceschopnosti. Výhodou je rychlejší biorytmus, protože se rychleji najde v lepším.


Nabízím změnu srovnáním kostí, kdy kolikrát ani jedna není tam kde má být

Pokud se kosti v těle srovnají do původního plánu (stvoření), začne tělo fungovat úplně jinak a správně. Tělo začne lépe signalizovat unavená místa, to znamená, že přestane bolet všechno. Má každodenní práce je na vyčerpaných lidech, kteří ani neví, že někde je jejich tělo vyčerpané. Pokud ano, stejně neví jak to kompenzovat. Neví jak nabrat síly. Pokud dojde dále k celkovému vyčerpání, tak to si již uvědomují, jenže je to dost pozdě.


Važte si kostí jako základu

I kosti potřebují péči. Zajímavá je celá řada známých různých pravidel a úsloví.“Všechny potíže jsou od hlavy. Všechno je od páteře. To jsou zrovna kosti! …“ To všechno se ví, ale jak na to? Člověk je kostra, která je oblečena do svalů. Nejdůležitější nejsou svaly. To je jen tupá svalová hmota. Jsou přístupy k tělu a dokonce systémy fyzioterapie, které chtějí pořád jen posilovat svaly. Produkuje to ohromně hloupé životní postoje a ještě se tomu smějí se rčením:
„Sportem ke zdraví a trvalé invaliditě.“


Rozum do hrsti

Mé cviky na klouby, obratle a kosti jsou jiné, než posilovací cvičení na svaly. trvají jen krátce. Rozdíl je pak cítit ve změně držení těla, tím mám na mysli samovolného držení těla bez úsilí a zásahů vůle. Tím dostane mozek nové možnosti v ovládání těla. Jsou možné nové pohyby, které před tím nešli. Jsou elegantnější, zdravější, mají větší potenciál využití. Objednat se můžete SMS, nebo tel. 702406816 přímo u mě E. Reiter.


Přejít nahoru