2 hodinová relaxační masáž proti stresu

Relaxační masáž na dvě hodiny, koncipuji jako cílené natrénování chtěné emoce. Jaké to má výhody?

Dnešní doba je velmi náročná a akumuluje napětí v těle jak nikdy dřív. Tím napětím je stres. Stres je třeba obava z termínů, strach z nehod, tréma ze zkoušky a je to i tzv. pozitivní stres. Jinak řečeno, i pro samé nadšení pro něco, nebo někoho, se lze také uštvat a přijít nerozumě o zdraví. Určitě jste s tím už bojovali. Nejspíš jste někdy litovali, že nejste na takové momenty nějak prakticky lépe připraveni.

Věda říká, že emoce nelze vůlí ovládat, tím ale říká, že člověk musí být jejich otrokem. Jenže tito vědci neví, že to jde opravdu kvalitní masáží.

 

Speciální masáž trvá 2h – při objednání určitě uveďte.

Masáž není sice zaměřená na žádné potíže, přesto si vytvářím povědomí o mapě bolestivých míst na těle na tlak. Při akutních bolestech masíruji 1h, zde více. 

Nejlepší techniky používám i zde na aktivaci svalů a ostatní tkáně i orgánů a bodů, což uvolňuje například styl chůze, výraz obličeje, ale i pocení a překotný tlukot srdce, zlepšuje se dýchání atd.

Již v roce 2013 jsem uvedl v okresním deníku Dornovu metodu jako prevenci, nikoliv jen jako metodu na odstranění potíží.

Doporučuji cestou bolestí, kterou stres nakonec jednou způsobí, nejít. Ani jednomu se v životě nelze vyhnout, ale obojí lze různě dobře zvládat. Můžete se setkat s nejrůznějšími  přístupy, i zcela protichůdnými, ale ne všechny budou správné a nejlepší může být jen jeden.

 

Mnoho úkonů vyžaduje soustředění
Soustředění a námaha, mohou přinést něco cenného a hezkého.

 


 

Neztrácejte čas s nepraktickými radami ani předstíraným optimismem a předstíranou radostí

 

Jistě jste podobných rad už slyšeli spoustu: udělejte si drobnou radost a něco si kupte, na každý den něco pro dobrou náladu. Jako odměnu, usmívejte se také, pomozte partnerce s nádobím, věřte že život je krásný…… a mnoho dalších rad z domova, od přátel, i z psychologie. Co k tomu říkám? Samozřejmě všechno používejte co pomůže, ale pokud chápete zrovna, že čas je luxus, který nemáme, tak se tím moc nezdržujte.

To ,co je zapotřebí, jsou některé vlastní zkušenosti a to včas, ne až potom.

 

Relaxační masáž, která navodí radost z biologické podstaty bez předstírání

Relaxační masáž Egon Reiter
Relaxační masáž Egon Reiter Praha 2 a Praha 11

oblečení je volné, klidně v něm můžete už přijít. Při relaxační masáži dojde občas i na protažení a cvik. Nejde zde o spánek, ale o urovnání a nabuzení  Používám masážní techniky na předem vytipované body na těle, které by měly rychle přivézt do kvalitnějších pocitů. Každý je má jinde. Vzniká dojem intenzivní celotělové relaxační masáže. Je cítit, že části těla jsou spolu lépe propojené a podněty se šíří lépe celým tělem. Zlepšuje to pak pohybové dovednosti.

Začátek relaxační masáže přechází rychle v zajímavé dojmy

Dojmy mohou být až extatické. Pojem berte s rezervou. Je to cítit jako unášení a pronikání do jiných oblastí mimo tělesné hranice. A samozřejmě, všechny vytváří závislost, pokud jsou  podmíněné hudbou, látkou, předmětem, místem a činností.

Zde nám jde o vyvolání emoce, která má vysokou úroveň a z vlastní vůle. Což vede ke značné nezávislosti. Na těle existuje nejen mapa bolestí, ale také mapy s emocemi. Nejde všechno poznat hned, ale tempo postupu je volitelné, to ano. Existují podle mého také celkem použitelné a nenáročné techniky. Jejich ovládnutí se zde nabízí a jen to natrénovat.

Prožitek bezčasovosti, díky relaxační masáži. To je zkušenost!

 

Čas jakoby neexistoval. Je to plným zaujetím – soustředěním. Konkrétní provedení masáže zdokonaluji již deset let. Jedná se zde určitě o to nejlepší. Zkvalitňuje to život a bolestem se předchází dokonce s nejmenší možnou námahou. Pohybová dovednost se tu zlepšuje, ale nic přehnaného, cirkusového.  Roste stresová odolnost postupně a přirozeně.

Pozor na dnešní módu snažit se agresivně o superzážitky a přehánět všechno a dost často přes adrenalin. Je to zcela špatně, adrenalin je stres a vede k vyčerpání. Také přehnaných cvičení je víc druhů, třeba s přehnaným dýcháním, kdy se posiluje nechtěné. Někdo chce zase spát, že je vyčerpaný. Někteří jsou zase třeba natolik paralyzovaní strachem, že se jim hne s vlasem na hlavě, že se raději pro nic nenadchnou. Jiní se zase nenadchnou, protože již vyhořeli, klidně vícekrát a nemusí o tom vědět.  Takže to už je zase lepší nabídnout to adrenalinovému typu na cestě k prvnímu vyhoření, a který se nechá nadchnout následujícím: 

Sycení těla metodicky vybranou emocí 

Jak se soustředění zpřesňuje, je to sklízení plodů chtěné nálady, aniž by k ní byl nějaký vnější důvod, jako třeba hudba. Je to ještě víc, je to postup a za dvě hodiny se dá už něco nového získat a natrénovat. Je to nový, zodpovědný vztah k vlastnímu tělu. Je to bezpříčinná radost, nezávislá na okolí. Štěstí z opravdu vlastních zdrojů. Kolik přesně je toho štěstí v minutách z celkových dvou hodin bych měl za nejdůležitější parametr. Je určitě těžké docílit hned napoprvé 100%. Je možné to vzít jako výzvu!

Život je v neustálé změně, nechá se naštěstí i ovlivnit

Uplatnění v reálném životě je nepopiratelné a pochopitelně roste s dovednostmi
Lépe funguje mozek, přichází lepší nápady
Prohloubíte spolupráci na velmi osobní úrovni.

Získáte nové kontakty.
Budete věřit vlastním schopnostem a to je zdravé sebevědomí.
Tělo bude syceno také štěstím, nejen stresem z okolí.

Cena  – 2h 2500,- Kč

Pro objednání volejte na mé číslo 702 406 816 nebo SMSkujte.

Přejít nahoru