Pokud bojujete s e stresem, tak asi máte zkušenost jak hodně je to nerovný boj. Nabízím speciální relaxační masáž na Praha Jih, Mnichovická 720/2 a v centru Dittrichova 5.

Stres nejde uchopit a zahodit. Stres není jen z něčeho vědomě obávaného, je i skrytý. Jiný stres je živen zájmem o něco příznivého (tréma), klidně je i ze zábavy. Nejde s ním bojovat na přímo, ale nejlépe a pouze konkrétní aktivitou.

Relaxační masáž, která vás dostane

Je mnoho, mnoho úkonů, které vyžadují soustředění a námahu, stejně jako masáž a relaxace.

Následující relaxační masáž je vedena pro překonání negativního i pozitivního stresu, jak dlouhodobého, který nemusí být vůbec vnímaný, tak i akutního. Jistě jste jich už slyšeli spoustu: udělejte si drobnou radost a něco si kupte, sklenku na každý den pro dobrou náladu. Rady, co všechno musíte, usmívat se, musíte také brečet, nezadržovat nic v sobě, pomozte partnerce s nádobím, věřte že život je krásný…… a mnoho dalších rad z domova, od přátel, i z psychologie. Neztrácejte s tím vším čas. Zkušenost je víc než nějaké rady.

Začátek relaxační masáže přechází rychle v soustředění

Masáže, čínská masáž, Dornova metoda Egon Reiter Praha
E. Reiter – relaxační masáž Praha 2 a 11

oblečení je volné, klidně v něm můžete už přijít. Při relaxační masáži dojde občas i na protažení a cvik. Používám techniky doteku na předem vytipované body na těle, které by měly rychle přivézt do extatických pocitů. Soustředění na bod na těle je samovolné, avšak aktivní. Tyto body je zapotřebí prostřídávat, že vzniká dojem intenzivní až opojné, extatické celotělové relaxační masáže. Postupuji skoro jako při běžné masáži. Výsledky tímto provedením jsou však trvalejšího rázu. Je to dané vícero faktory, také zaujetím a záměrem. Obvykle je takový stupeň soustředění při chronických potížích nedosažitelný. U akutních potížích při první návštěvě také jen vzácně. Je to dané tím, že při akutních potížích je soustředění narušené a zvládání stresu nemívá nikdo takto natrénované.

Každý je předem připravený na jinou úroveň prožitku a na každém bodě ještě jinak. Pokud na to tělo reaguje, je to účinnější, než běžné masážní techniky. Na konci by mělo být tělo zvládnuté. Je to cítit tak, že jeho části jsou spolu lépe propojené a podněty se šíří celým tělem.

Dojmy z masáže jsou ihned extáze- je to zamilovanost?

Extáze je cítit jako unášení a pronikání do jiných oblastí mimo tělesné hranice. Má vysokou úroveň, která se nezažívá zrovna úplně běžně. Pokud očekávám, že se tak stane, předem upozorním na nutnost dodržet pravidla, protože to bývá nestabilní a snadno to mizí. Mělo by se zabránit pocitům odtažitosti a rozporů. Není tam místo na ironii a vtipkování. Pro přípravu takové komunikace je lepší se oťukat a vybít zájem o nedůležitá témata předem. Čerstvě zamilovaní by mi řekli, že tuto vysokou úroveň vnímání přesně znají. Přesně tohle potřebujeme rozvinout, je to s tou výhodou, že je to bez vzniku závislosti. Každý zná stav euforie, bývá to také zážitek z hudby a z drog a vytváří závislost, nebo aspoň podmíněnost. Zamilovaných se však tento pocit drží sám a je velmi příznivý.

Jsou to všechny ty známé fyzické pocity při zamilování, avšak bez vytváření vztahu a závislosti. Neví jak pocit vzniká a jak jej pak udržet. Oni neví, že jde o určitý druh soustředění a jaké má zákonitosti. Tvoří si běžné závislosti, o samostatnosti pak nemůže být řeč. Na opravdovou samostatnost dokonce žárlí a neradi ji u druhého vidí a tím hromadí další chyby. Je to nevyzrálost, nevyzrálost dobrými zkušenostmi. Pak se každý pořád něčemu diví. Kam třeba mizí zájem ze vztahu.

Prožitek bezčasovosti, díky relaxační masáži. To je zkušenost!

Čas jakoby neexistoval. Je to plným zaujetím – soustředěním. Zná to každý. Bodovou masáží neustále stupňuji zaujetí, žádný jiný záměr zde nerozptyluje. Konkrétní provedení masáže zdokonaluji již deset let. Jedná se zde určitě o to nejlepší, zkvalitňuje to život a bolestem se předchází a to dokonce s nejmenší možnou námahou. Určitě také záleží na tom, kdo ke mně přijde a jak hluboko jsou v něm tyto schopnosti k dispozici. Pokud jde všechno perfektně a není někde mimo, ale normálně se mnou komunikuje, tak do pěti minut prožívá dosud nepoznané. Přesněji “zapomenuté a nezvládnuté.” Nevím, co je to dnes za módu snažit se agresivně o nějaké superzážitky a úplně ztrácet přehled o těle. Těch přehnaných cvičení je víc, hlavně s přehnaným dýcháním. Moderní je také nedokončovat započaté. Buduji stále větší stabilitu, protože to tělo i nitro potřebuje nejvíc. Dýchá se přitom u mě vždy normálně, uvolněně.

Dobré zkušenosti jsou žádoucí a vyžadují oběti

Můj další příspěvek spočívá v tom, že vám neodpískám přesně hodinu ve zrovna nejhlubším prožitku, možná v životě.

Sycení těla extází – kvalitní relax – soustředění

Postupně se soustředění prohlubuje a to také díky vystihnutí tlaku na body. Jde tedy o společné soustředění. Je to sklízení plodů mileneckého vztahu, aniž by nějaký byl, nebo o něj šlo. Jsou to všechny ty známé fyzické pocity při zamilování, avšak bez vytváření vztahu a závislosti. Je to ještě víc a je dobré to opakovat a naučit se ovládat. Je to nový, zodpovědný vztah k vlastnímu tělu, kdy dochází k sycení těla extází. Je to bezpříčinná radost, nezávislá na okolí. Štěstí z opravdu vlastních zdrojů. Tomu odpovídají nové zkušenosti a schopnosti.

Změňte svůj život – stresová odolnost, nové kontakty

Uplatnění v reálném životě roste s dovednostmi
Naučíte se soustředění, lépe funguje mozek, přichází lepší nápady
Naučíte se spolupracovat na velmi osobní úrovni
Budete věřit vlastním schopnostem, zdravé sebevědomí
Tělo se bude sytit štěstím namísto stresu
Je to příprava, na zacházení s tělem a jeho energií na jiné bázi
Objednat se můžete libovolně na obou místech v Praze:

Jižní Město

praha.jih.reiter@protonmail.com

Centrum

centrum.reiter@protonmail.com