Aktivní relaxační masáž

 

Soustředění

Pokud se bojuje se stresem, tak je to nerovný boj. Nejde s ním bojovat úplně přímo, ale nejlépe a pouze konkrétní aktivitou. Na základě zkušeností zde uvedu nejlepší možnost.

Následující relaxační masáž je vedena pro překonání negativního i pozitivního stresujakdlouhodobého, který nemusí být vůbec vnímaný, tak i akutního. Ano, určitě každému doporučuji překonávat i pozitivní stres. Na to všechno jsou zapotřebí zkušenosti, které zde nabízím. Proti osobním zkušenostem se rady, sice dobře míněné rady, ukáží být jako bezcenné. Jistě jste jich už slyšeli spoustu: udělejte si drobnou radost a něco si kupte,  sklenku na každý den pro dobrou náladu, musíte se usmívat, musíte také brečet, nezadržovat nic v sobě, pomozte partnerce s nádobím, věřte že život je krásný…… a mnoho dalších rad z domova, od přátel, i z psychologie. Neztrácejte s tím vším čas, nabízím konkrétní kroky, které nepopiratelně platí jako vlastní životní zkušenost.

Začínáme

oblečení je volné, klidně v něm můžete už přijít.Při relaxační masáži dojde občas i na protažení a cvik. Používám techniky doteku na předem vytipované body na těle, které by měly rychle přivézt do extatických pocitů. Soustředění na bod na těle je samovolné, avšak aktivní. Tyto body je zapotřebí prostřídávat, že vzniká dojem intenzivní až opojné, extatické relaxační masáže. Postupuji podle meridiánů drah úplně stejně jako bych odblokovával běžnou, nebo až bolestivou tlakovou masáží. Výsledky jsou však tímto provedením trvalejšího rázu. Obvykle je takový stupeň soustředění při chronických potížích nedosažitelný. U akutních potížích při první návštěvě také jen vzácně. Každý je předem připravený na jinou úroveň prožitku a na každém bodě ještě jinak. Pokud na to tělo reaguje, je to účinnější, než bolestivé techniky. Na konci by mělo být zvládnuté celé tělo. Je to cítit tak, že jeho části jsou spolu propojené, podněty se šíří celým tělem.

Extáze, zamilovanost

Extáze je cítit jako unášení a pronikání do jiných oblastí mimo tělesné hranice. Má vysokou úroveň, která se  nezažívá zrovna úplně běžně. Pokud očekávám, že se tak stane, předem upozorním na nutnost dodržet pravidla, protože to bývá nestabilní a snadno to mizí. Navrhuji předem pro tento okamžik tykání, aby nevznikl pocit odtažitosti a rozporů. Není tam místo na ironii a vtipkování. V takové komunikaci je lepší se oťukat a vybít zájem o nedůležitá témata předem.  Čerstvě zamilovaní by mi řekli, že tuto vysokou úroveň vnímání přesně takto znají. Přesně tohle potřebujeme rozvinout, je to s tou výhodou, že to bez vzniku závislosti. Každý zná stav euforie, bývá to také zážitek z hudby a z drog a vytváří závislost.  Zamilovaných se tento pocit drží sám. Neví jak vzniká a jak jej udržet. Oni neví, že jde o určitý druh soustředění a jaké má zákonitosti. Tvoří si běžné závislosti,  o samostatnosti pak nemůže být řeč. Na opravdovou samostatnost navíc žárlí a tím hromadí další chyby. Pak se každý pořád něčemu diví.  Kam třeba mizí zájem ze vztahu.

Prožitek bezčasovosti, díky masáži?

Čas jakoby neexistoval. Je to plným zaujetím – soustředěním. Zná to každý. Bodovou masáží neustále stupňuji zaujetí, žádný jiný záměr zde nerozptyluje. Konkrétní provedení masáže zdokonaluji již deset let. Jedná se zde určitě o to nejlepší, zkvalitňuje to život a bolestem se předchází a to dokonce s nejmenší možnou námahou. Určitě také záleží na tom, kdo ke mně přijde a jak hluboko jsou v něm tyto schopnosti k dispozici. Pokud jde všechno perfektně, tak do pěti minut prožívá dosud nepoznané a není někde mimo, ale normálně se mnou komunikuje. Nevím, co je to dnes za módu snažit se agresivně o nějaké superzážitky a úplně ztrácet přehled o těle, například přehnaným dýcháním. Těch cvičení něco jako holotropní dýchání je víc. Moderní je také nedokončovat započaté, takže uneseni největším zážitkem v životě mi děkují a utíkají šťastni rychle pryč, aby toho dobrého nebylo snad příliš, nebo aby se to nepokazilo. No a já vlastně ještě ani nezačal. Buduji stále větší stabilitu, protože to tělo i nitro potřebuje vždycky nejvíc. Dýchá se přitom u mě vždy normálně.

Můj další příspěvek spočívá v tom, že vám neodpískám přesně hodinu ve zrovna nejhlubším prožitku, možná v životě.

Sycení těla extází – kvalitní relax

Soustředění

Postupně se soustředění prohlubuje a to také díky vystihnutí tlaku na body. Jde tedy o společné soustředění. Je to sklízení plodů mileneckého vztahu, aniž by nějaký byl, nebo o něj šlo. Jsou to všechny ty známé fyzické pocity při zamilování, avšak bez vytváření vztahu a závislosti. Je to ještě víc a je dobré to opakovat a naučit se udržet. Je to nový, zodpovědný vztah k vlastnímu tělu, kdy dochází k sycení těla extází. Je to bezpříčinná radost, nezávislá na okolí. Štěstí z opravdu vlastních zdrojů. Tomu odpovídají nové zkušenosti a schopnosti.

Co z toho budete mít?

  • Uplatnění v reálném životě roste s dovednostmi
  • Naučíte se soustředění, lépe funguje mozek, přichází lepší nápady
  • Naučíte se spolupracovat na velmi osobní úrovni
  • Budete věřit vlastním schopnostem, zdravé sebevědomí
  • Tělo se bude sytit štěstím namísto stresu
  • Je to příprava, na zacházení s tělem a jeho energií na jiné bázi

Objednat se můžete nyní na obou místech v Praze:

Jižní Město

praha.jih.reiter@protonmail.com

Centrum

centrum.reiter@protonmail.com 

 

Sleva na první návštěvu při platbě předem 20% na jihu i v centru na 800/h :

Podmínky akce zde.