Určitě jste už bojovali někdy se stresem, nebo trémou a tak asi máte různě velkou zkušenost jak hodně je to nerovný boj. Nejspíš jste asi někdy i zalitovali, že nejste na takové momenty lépe připraveni. To se může změnit speciální relaxační masáží, kterou nabízím na Praze Jih, Mnichovická 720/2 a v centru Dittrichova 5.

Speciální masáž trvá 2h – při objednání uveďte.

Speciální je tím, že není zaměřená na žádné potíže a přesto používám ty nejlepší techniky z celé mé praxe právě na odstraňování potíží. Je to tím, že na těle fungují pořád stejné principy, jen různě dobře. Avšak tato masáž není zaměřená na žádné konkrétní potíže, jen na relaxaci s celou řadou vedlejších produktů.

Nejlepší techniky používám na postupnou aktivaci svalů a ostatní tkáně i orgánů a bodů, což už jinde zmiňuji také a ještě dále rozvedu.

Stres nejde uchopit a zahodit. Stres není jen z něčeho konkrétně vědomě obávaného, je i skrytý. Stres jiného druhu je nutné zohlednit také a ten je živen naopak zájmem o něco příznivého (tréma), klidně je i ze zábavy. Ani v jednom případě nejde s ním bojovat na přímo, ale lze využít jeho vlastnosti, chování a působení. Tím dochází k většímu chápání o co jde a proč jsou jiné techniky tak neúčinné. Existují dokonce metody, některé stres schválně vyvolávají. Příkladem může být otužování, jenže ať už jde o cokoliv takového, má to blízko k týrání, nebo ještě hůř, přímo jím i je. Můžete se setkat s čímkoliv. Doporučuji touto cestou bolestí nejít. Má metoda má reálnou oporu v mé praxi při zbavování od bolestí.

Relaxační masáž, která vás dostane

Je mnoho, mnoho úkonů, které vyžadují soustředění a námahu, stejně jako masáž a relaxace.

Následující relaxační masáž je pro překonávání negativního i pozitivního stresu, jak dlouhodobého, který nemusí být vůbec vnímaný, tak i akutního. Jistě jste podobných rad už slyšeli spoustu: udělejte si drobnou radost a něco si kupte, na každý den něco pro dobrou náladu. Jako odměnu, usmívejte se také, pomozte partnerce s nádobím, věřte že život je krásný…… a mnoho dalších rad z domova, od přátel, i z psychologie. Co k tomu říkám? Neztrácejte s tím vším čas. Čas je luxus, který nemáme. Nabízím zkušenost a to je víc než takové rady.

Začátek relaxační masáže přechází rychle v soustředění

Egon Reiter – relaxační masáž Praha 2 a 11

oblečení je volné, klidně v něm můžete už přijít. Při relaxační masáži dojde občas i na protažení a cvik. Používám techniky doteku na předem vytipované body na těle, které by měly rychle přivézt do kvalitnějších pocitů. Každý je má jinde, pokud ne, tak jde o značnou komplikaci. Soustředění na bod na těle je samovolné. Tyto body je zapotřebí prostřídávat, že vzniká dojem intenzivní celotělové relaxační masáže. Postupuji skoro jako při běžné masáži. Výsledky bývají trvalejšího rázu. Je to dané vícero faktory, také zaujetím a záměrem. Obvykle je potřebný stupeň soustředění při chronických potížích je dosažitelný jinými cestami, které zde nechci probírat. Při akutních potížích je soustředění narušené právě zaujetím na potíže a bolesti. Všiml jsem si, že zvládání stresu nemívá nikdo takto natrénované.

Každý je předem připravený na jinou úroveň prožitku a na každém bodě ještě jinak. Pokud na to tělo reaguje, je to účinnější, než běžné masážní techniky. Tělo se tak zvládá ojedinělým způsobem. Je to cítit tak, že jeho části jsou spolu lépe propojené a podněty se šíří celým tělem.

Dojmy z masáže jsou ihned

Dojmy mohou být až extatické. Tento pojem musíte brát s rezervou. Všechny pojmy ukradli feťáci, to oni mají extázi, to oni mají rauš a všechno, že? Každý zná stav euforie. Zamilovaných se však tento pocit drží sám a je velmi příznivý. Bývá to také zážitek z hudby a nejen z drog. Avšak pozor, všechny vytváří závislost, protože jsou něčím podmíněné. Je to cítit jako unášení a pronikání do jiných oblastí mimo tělesné hranice. Jde o vyvolání emoce, která má vysokou úroveň, která se nezažívá zrovna úplně běžně. Je určitě dobré a nutné to znát! Bývá to nestabilní a snadno to mizí. Pocity odtažitosti a rozporů jsou jako přítěž. Není tam místo na ironii a vtipkování. Pro přípravu je lepší se oťukat a vybít zájem o nedůležitá témata předem. Pro ovládání je zapotřebí rozvinout různé varianty. Je to s tou výhodou, že tato euforie je neosobní a bez vzniku závislosti.

Je určitě velkou výhodou se naučit jak chtěný pocit vzniká a jak jej pak udržet. Je zapotřebí se naučit určitý druh soustředění a vědět jaké má zákonitosti. Je tak možné ušetřit si mnoho zklamání v životě a to nejen ve vztazích.

Prožitek bezčasovosti, díky relaxační masáži. To je zkušenost!

Čas jakoby neexistoval. Je to plným zaujetím – soustředěním. Zná to alespoň v okamžicích každý. Konkrétní provedení masáže zdokonaluji již deset let. Jedná se zde určitě o to nejlepší. Zkvalitňuje to život a dokonce se bolestem takto předchází dokonce s nejmenší možnou námahou. Určitě také záleží na tom, kdo ke mně přijde a jak hluboko jsou v něm tyto schopnosti k dispozici. Pokud jde všechno perfektně a není někde mimo, ale normálně se mnou komunikuje, tak do pěti minut prožívá dosud nepoznané. Přesněji “zapomenuté a neovládnuté.” Nevím, co je to dnes za módu snažit se agresivně o nějaké superzážitky a úplně ztrácet přehled o okolí a o těle. Těch přehnaných cvičení je víc, hlavně s přehnaným dýcháním. Dýchá se přitom u mě vždy normálně, uvolněně.

Sycení těla metodicky vybranou emocí – kvalitní relax – soustředění

Jak se soustředění spřesňuje, je to sklízení plodů chtěné nálady aniž by k ní byl nějaký vnější důvod, jako třeba hudba. Jsou to všechny ty známé fyzické pocity při zamilování, avšak bez vytváření vztahu a závislosti. Je to ještě víc a je dobré to natrénovat a naučit se ovládat. Je to nový, zodpovědný vztah k vlastnímu tělu, kdy nabere novou kondici. Je to bezpříčinná radost, nezávislá na okolí. Štěstí z opravdu vlastních zdrojů. Novým zkušenostem odpovídají nové schopnosti.

Změňte svůj život – stresová odolnost, nové kontakty

Uplatnění v reálném životě je nepopiratelné a pochopitelně roste s dovednostmi
Lépe funguje mozek, přichází lepší nápady
Naučíte se spolupracovat na velmi osobní úrovni, kdy jiní jsou zahlceni hysterií
Budete věřit vlastním schopnostem a to je zdravé sebevědomí
Tělo se bude sytit také štěstím, nejen stresem z okolí

Pro objednání volejte na mé číslo 702 406 816 nebo SMSkujte.