nova-forma.cz Kurz – Flirt jako základ vašeho zdravého vztahu

Kurz – Flirt jako základ vašeho zdravého vztahu

Mohu vás naučit ovládat spontánní reakce těla, které se někomu již jeví jako flirt, nebo spíš jako atraktivita, ke které stačí přidat nějakou akci. Většinou se za flirt považuje nějaké vtipkování až tahání za nos. To určitě neprobírám. Mě jde spíše o úpravu určitých automatismů těla. Reakce těla tu jsou neustále. I při strnulém sezení,  může rozhodnout o překonání strnulosti nepatrný pohyb, který se k tomu přidá a musí se umět. Pro užitečný flirt je to třeba upravit a trochu učesat. Na stejnou věc někdo reaguje skrčením a jiný se rozzáří údivem. Je třeba poznat různorodost automatických reakcí těla a natrénovat je jinak. O konečném výsledku flirtu, ne vašeho umění, rozhodne bohužel i něco, co neovlivníte, zejména u seznamování neovlivníte buď vůbec, nebo ne ihned. Proto doporučuji tento kurz sice všem se zájmem o vynikající vztah, avšak zároveň nedoporučuji ulpívat se od začátku na nějaký konkrétní výsledek. Jako, že chcete ulovit někoho konkrétního, třeba. Což o to, ulovit může být ohromně snadné, ale hlavně co dál. 

Teprve  zvažujete vztah?

Pokud se někdo chce seznámit, tak potřebuje, aby ten flirt fungoval automaticky, a aby nestál příliš námahy. Jinde na internetu a v celých knihách se můžete dočíst, co všechno musíte. Stojí to příliš mnoho energie a času. U mě nic z toho. Stačí aktivovat některé vitální body a změní se tak přitažlivost těla ze zoufalého “Nic nemám a nic nechci” na fyzické automatické volání “Mám, umím, nabízím.”

Po okamžiku seznámení se dělá hromada dalších chyb. Někdo nabízí společné bydlení ještě před první pusou, nebo se hned vrhnou do postele a tam se už během první noci oba navzájem otráví a to definitivně. Atraktivní ženy jsou velmi často otravovány přehnaným zájmem okolí o ně. Pokud je to jen na dálku neverbálně, je to čistě otázka zvládání vlastních reakcí těla. Ihned po seznámení vzniká dojem vlastnění toho druhého, to je obrovský omyl a je častý. Dál má pokračovat určitá práce hlavně s tělem. bez pochyb tu musí být nějaké dovednosti a denně mohu pozorovat, že tu chybí.

Máte již dlouholetý vztah?

Dlouholeté vztahy řeší zdánlivě něco jiného, než to, co se řešilo už od začátku a vždycky. Mají už dost neustálého pachtění se v životě, mají se i navzájem kolikrát dost a neznají mechanizmy těla na neustálý odvod přepětí.  Často je to tak, že se zajímají o nějaký druh zábavy, hledají společné zájmy.

Radím kde přepětí najdete přímo, jaké má složky a rozvíjet možnosti jeho odvedení. Může to být i koníček, seberozvoj. Vždy je to spojeno s pohybovými možnostmi těla. Výhodou je, že udržování pohyblivosti je spojeno s inteligencí, tedy potlačuje to nástup demence. To by mělo být velmi zajímavé téma ve vyšším věku.  Většinou v dlouholetých vztazích nechtějí ani tak měnit sebe  a chtějí měnit druhé, i pro ně něco mám.

Co nabízí pro rozvoj vztahů a párového soužití trh?

Na trhu se nenabízí nic, co by zaujalo masy. Je to proto, že některé věci ve vztazích jsou tabuizovány společenskými normami a jiné jednotlivci. Něco už jen zmínit vyvolává v mnohých obranné postoje. Navíc přednost mají zcela osobní cíle a peníze. Oficiálně je to tak, že funkce těla se mají cvičit v tělocvičně a přepětí a agrese se má vybít na sportovištích, zábavou, koníčky. Jenže společnost je hrubě nespokojená, protože to nefunguje. Nelze to tu přežít ve zdraví bez enormního vlastního úsilí. Některou práci jsem si dal už za vás.

Jeden druh rozšířeného přepětí je agrese. Agresivita dělá mnoho škod i během sportu i samostatném cvičení, kdy se obrací proti sobě a hrubé úrazy jsou jen špičkou ledovce. Přepětí a agresivita škodí i ve vztazích. Více zde ve statistice. Zde například se nabízí návod pro poznávání partnera, podle kterého se mohou v páru zkoumat až s vědeckou pečlivostí: clanek/zena-vztahy-a-sex-mapa-lasky-jak-by-mela-vypadat-a-jak-na-ni-zapracovat

Mapu lásky bych si představoval spíš na těle, ale to je tím, že o těchto mapách vím. Nikoho s těmi všemi teoriemi v kurzu zatěžovat nemusím a funguje to i bez této teorie.


 

Co nabízím? Vyjděte štěstí vstříc užitečnou špetkou flirtu.

Fyzická forma je vším

Už základem byste měli být nadšeni, zkušenosti pak sbíráte sami. To jak dokážu vyčíst z fyzické formy potíže a pak od nich pomoci, tak přesně to samé lze použít pro zajímavější a veselejší účely. Kurzem je možné nabýt až zásadně jiný životní postoj. 

Fyzický postoj je i váš životní postoj

 

Co vztahy rozlaďuje?

Bohužel pro začátek vztahů jsou dnes rozhodující peníze, auto, oblečení, je to zároveň vizitkou pro konkrétní společenskou vrstvu. Na takovém základě nelze sbírat zkušenosti z fungování vlastního těla dostatečně efektivně. Záměrem jsou pak jen peníze a fungování na základě dobrého hospodaření s penězi. 

 

Vztah potřebuje jiskru, kde pořád brát tu špetku flirtu?

Užitečný flirt vztah obohacuje, dává mu tolik potřebný náboj a jiskru. Něco, co v některých vztazích chybí. Fungující vztah to obsahuje 

sám od sebe. Proč vůbec riskovat něco tak křehkého jestli se samo rozvine a udrží, proč tomu výrazně nepomáhat? Fungující vztah vám přidá životní oporu. Přidá nejvíce na kráse a přitažlivosti a je lepší, než nějaká umělá snaha – od oblékání, přes sport až po zkrášlující invazivní a nezdravé metody. Každý bude chtít rozumět vašemu štěstí lépe, ale tady buďte sami sebou na základě pochopení tělesných funkcí. Může se to stát i vašim koníčkem – štěstí. Páry, kterým vztah funguje jsou přitažlivé právě, protože mají aktivované různé vitální body a nevědomky je udržují, ošetřují.

 

Radím rozvoj fyzického těla na jiném základě, než je běžné

Tak nějak se toho ví celkem dost, že flirtovat není dobré chtít přímo. Snadno se to přežene s aktivitou, která i zamrzí. Být pasivní je také lákavé, nechat všechno jen na tom oblečení a nechat se obdivovat davy. Pasivita může hrozit i v ložnici, nechat to všechno na novém spodním prádle, že. Takové rady, abyste to tak dělali, jsou všude, ale takové nedávám a dokonce varuji před tím, aby se to stalo. Nenechte si štěstí překroutit bezobsažnými lákadly. Nepotřebujete je.  Vždycky jde o to, jak udržet nějaký styl flirtu. Co ve vztahu přesně sám za sebe rozvíjet? Komunikace v tom moc nepomůže a je dokonce na škodu, když se prozradí taktika, tak příště nebude fungovat. A co pak? Růst je v tomto případě zapotřebí držet a řídit samostatně, to je to s čím vám mohu pomoci.

 

Co naučím, probereme a co předvedu?

Vycházím ze své praxe, kdy mi zákazníci ukazují nevědomky postoje, které kdyby se naučili používat vědomě, tak si pomůžou ve všech směrech, ve všech druzích vztahů. Jde v každém případě o fyzické situace, které je možné opakovat a pak používat jako zvládnuté. Když se objeví náhodně a neuvědoměle, tak to zvládnuté není. Na nahodilost se  spolehnout nemůžete, ale jen na tom co umíte.

Naučím rozpoznat jemné nitky na těle a řídit je jako vodiče energie, díky tomu budete mít možnost používat flirt s větší silou.

Někdo spoléhá jen na trvalý přísun příležitostí, někdo si myslí, že jde všechno samo. Tomu, kdo má nějaký určitým způsobem pasivní postoj, tak mu předvedu, co je zapotřebí umět s vlastním tělem a co v převedeném smyslu s tělem toho druhého. Zásadním pravidlem je neprozrazovat protějšku o sobě a svých technikách všechno. To může být také tečka za flirtem. Vyzrazený flirt, vyzrazená technika, se pak bohužel míjí účinkem. 

Užitečný flirt není jednoduchý a je otázkou vlastní vůle. Měl by vztah nejen obohacovat, ale i dál a dál rozvíjet. Někdo by chtěl oponovat, my to doma nějak máme a dobrý. Já vím, všichni to mají nějak a jak, to se pozná na snižování pohyblivosti a pak sesychání plotének. Pozor na rozvoj degenerací. Přímo před tím varuji, je to moje každodenní práce, dřu se na lidech, kteří jsou sedření. Přitom to jde i jinak.

Tak jako všude, i zde nabízím nenucený rozvoj směrem k pohyblivosti a k pohyblivosti všech obratlů, tkání a tekutin. Nepohyblivost kloubů, tkání a tekutin, je vždy dalším zdrojem nepříjemných pocitů. To je třeba vyvažovat. Jenže ve vztazích neví jak a neví co s tím a mají čím dál větší a nepříjemnější starosti se zdravím a ještě víc v sobě hromadí stres a napětí. Degenerace nejsou dané věkem, ale hlavně způsobem s jakým se zachází s tělem.

Pozor na nechuť něco pořádného dělat, s čím pomohu?

Pokud se někomu už jen při představě, že by něco snad  měl dělat s partnerem, kroutí prsty až u nohou, tak mám dobré zprávy.

Počítám snad se vším. S leností počítám, dokonce až s odporem vůči tomu druhému dohromady. Úplně dokonce počítám i s pořádnou špetkou nenávisti a škodolibosti. Slyšel jsem o ní a i viděl jsem již tolikrát nezkrývanou čirou nenávist v párech, že až rozum zůstává stát. To jejich udobřování je technicky málo propracované, tedy vůbec, proto se s tak silnou nenávistí ve svém vztahu setkávají.

Nebo se můžete vzdát vztahů a můžete žít až do osvícení v asáně jako Buddha. Je to dobrá, ale těžká volba. Dále zde. Ti, co to po mě doposud chtěli, tak to nemysleli vážně a nedostali se ani do té asány.

Doporučuji a přímo poradím jak na to. Neobohacujte vztah “dobrým pitím a dobrým jídlem”. Alkohol fakt nefunguje a všechno ničí!

Čím více je flirt hraný, tím více ztrácí na síle. Držet se nějakých teorií selhává.
Příčinou selhávání je, že hlava míní, tělo neumí. Užitečný flirt by měl vycházet z automatických mechanizmů vitality a není rozhodně nějakou křečí ani žertem. 

Kurz by měl naučit zvládat vitalitu a až překypující vitalitu a tu také udržovat. Poznáte, co je to bezenergetický stav u sebe a u druhého. Řeknu pak jak je regulovat. Kdo používá alkohol na tzv. odbourávání barier, tak jednou zjistí sám, že tím zničil tělo. Poradím jak poznat zavčas nežádoucí projevy u partnera, proč nemluvit o tom s ním a co s tím. Vždy je třeba začít od hlavy.  Místo neúčinných poznámek a hádek na hranici rozvodu a rozchodů, budete vědět, co dělat. Někdy je nevhodné chování přímo vyprovokováváno, protože má nějaké výhody. Například manžel alkoholik se pitím vyhýbá  nepříjemným povinnostem v ložnici. Vysvětlím jak všechno souvisí se stresem a co s tím.

Často se řeší, že se partneři chtějí navzájem měnit, ovlivňovat, vychovávat, řídit. Je to častý problém, nalézání chyb u druhého. Prý mají komunikovat. Nic takového nedoporučuji. Učte se  poznávat vzněty na sobě a všechno půjde jinak.

Kurz – užitečný flirt neodiskutovatelnou formou

Smysl má kurz jen, když máte o protějšek určitý zájem a chcete vztah rozvinout, či urovnat, a sami už nevíte jak. V případě single je to pořádný nášup užitečných informací a zkušeností. V případech hlubokého nezájmu o vztah může přesto první návštěva tento postoj změnit v nějaký lepší.

Kurz určitě neomezuji jen na seznámení, mohlo by se zdát, že tam je jeho výhoda největší. No přiznám, že ano, ale dlouholetá praxe strčí mladé zatím ještě amatéry do kapsy dřív, než stačíš říct “švec.” Takže bych to neporovnával. 

mnoho způsobů využití, třeba může přimět k zamyšlení ty, kteří se vztahům vyhýbají. Způsobují si to tím, že se vzdávají něčeho neuváženě, rychle a brzy, což vztahy maří. Otázka nepatřičného vzdávání se ve vztahu patří do problematiky v každé fázi vztahu a v každém věku. Jenže na řešení obvykle nepřijde řada včas. Rozvoj vitálních bodů by měl být celoživotní. Dá se říct, čím ve vyšší věku, tím dovedněji. Využijte proto mé nabídky ihned.

Můžete se dokonce vzdát vztahů a rozvoje vašeho vztahu, ale pozor, bývá to  pekelnou cestou napětí. Vlastní životní postoj byste měli rozvíjet pořád. To doporučuji jako šťastnou cestou životem.

 

Forma kurzu je vhodná jen pro jednotlivce.

Kurz lze kdykoliv rozdělit na pohovor a fyzickou část a to ve dvou cenových relací. Pohovorem začíná. Má jít především o zábavnou formu získávání něčeho nového.

1. výhoda
Rozvoj vztahů se hodí vždy.
2. výhoda
Využívám hlavně principu, že mozek zapomíná, tělo nikdy.
3. výhoda
Řešíte všechno u sebe vlastní aktivitou, prakticky nic u druhých a v předstihu, než dolehnou potíže.