Reiter 702 406 816

Kurz – Flirt jako základ vašeho zdravého vztahu

Mohu vás naučit ovládat spontánní reakce těla, které by již mohl někdo označit za flirt. Jaký to bude flirt, to záleží ještě také na záměru. Konečný výsledek záleží pak ještě na protějšku. Reakce těla tu jsou vždycky, jen je třeba je upravit a trochu učesat a hlavní otázkou kurzu je, co s nimi budete dělat? Hlavní otázky v kurzu jsou o tom, jak je upravit u sebe a číst u druhého? Pro záměry platí totéž, vždy jsou nějaké. O konečném výsledku rozhodne bohužel i něco, co neovlivníte, zejména u seznamování neovlivníte buď vůbec, nebo ne ihned. Naučím základ, zkušenosti už sbíráte sami.

 

 

 

Proč užitečný flirt? Vyjděte štěstí vstříc.

Výsledkem kurzu byste měli být nadšeni. Flirtování může někdy vyjít naprázdno, nemělo by to vadit, nemělo by urážet, avšak může začít nový zajímavý vztah a to zajímavým způsobem.
Užitečný flirt navíc vztah obohacuje, dává mu tolik potřebný náboj a jiskru. Něco, co v některých vztazích chybí od začátku. Fungující vztah to obsahuje sám od sebe, aniž by se zajímali o teorie. Proč však riskovat něco tak křehkého jestli se samo rozvine a udrží, proč tomu výrazně nepomoct? Fungující vztah vám přidá životní oporu. Přidá nejvíce na kráse a přitažlivosti a je lepší, než nějaká umělá snaha – od oblékání, přes sport až po zkrášlující invazivní a nezdravé metody. Každý bude chtít rozumět vašemu štěstí lépe, ale tady buďte sami sebou a vycházejte svému štěstí vstříc.

 

 

Ono se všechno tak nějak ví, jenže to tak nějak je málo. Také se ví, že flirtovat není dobré chtít přímo. Snadno se to přežene s aktivitou, která i zamrzí. Být pasivní je také lákavé, nechat všechno jen na oblečení a nechat se obdivovat davy. Pasivita může hrozit i v ložnici novým spodním prádlem zase jako. Takové rady, abyste to tak dělali, jsou všude, ale takové nedávám a dokonce varuji před tím, aby se to stalo. Nenechte si štěstí překroutit bezobsažnými lákadly. Nepotřebujete je.  Vždycky jde o to, jak začít vztah, jak udržet nějaký styl flirtu a co potom ve vztahu přesně sám za sebe rozvíjet. Růst je v tomto případě zapotřebí držet a řídit samostatně, to je to s čím vám mohu pomoci.

 

Co naučím, probereme a co předvedu?

Vycházím ze své praxe, kdy mi zákazníci ukazují nevědomky postoje, které kdyby se naučili používat vědomě, tak si pomůžou ve všech směrech, ve všech druzích vztahů. Jde v každém případě o fyzické situace, které je možné opakovat a pak používat jako zvládnuté. Když se objeví náhodně a ještě k tomu neuvědoměle, tak to není zvládnuté , ale nahodilost na kterou není spoleh.

Naučím rozpoznat jemné nitky na těle a řídit je jako vodiče energie, díky tomu budete mít možnost používat flirt s větší silou a pak už jen aspoň trochu toho správného záměru, který je obsahem pohovoru. Lépe se pak poznají projevy druhých a rostou zkušenosti.

Někdo spoléhá jen na trvalý přísun příležitostí, někdo si myslí, že jde všechno samo. Tomu, kdo má nějaký určitým způsobem pasivní postoj, tak mu předvedu, co je zapotřebí umět s vlastním tělem a co v převedeném smyslu s tělem toho druhého. Proto radím, vezměte vztahy od základu pevně do hrsti. Zásadním pravidlem je neprozrazovat protějšku o sobě a svých technikách všechno, to může být také tečka za flirtem. Raději dělat blbého. Užitečný flirt není jednoduchý a je otázkou vlastní vůle. Měl by vztah nejen obohacovat, ale i dál a dál rozvíjet. Někdo by chtěl oponovat, my to doma nějak máme a dobrý. Já vím, všichni to mají nějak a jak, to se pozná na snižování pohyblivosti a sesychání plotének. Pozor na rozvoj degenerací. Přímo před tím varuji, je to moje každodenní práce, dřu se na lidech, kteří jsou sedření. Jde to i jinak. I zde nabízím nenucený rozvoj směrem k pohyblivosti a k pohyblivosti všech obratlů, tkání a tekutin. Nepohyblivost kloubů, tkání a tekutin, je vždy dalším zdrojem nepříjemných pocitů. To je třeba vyvažovat. Jenže ve vztazích neví jak, neví co s tím a mají čím dál větší a nepříjemnější starosti se zdravím jako degenerace a starosti vůbec se vším. Degenerace nejsou dané věkem, ale hlavně způsobem s jakým se zachází s tělem.

Pozor na nechuť něco pořádného dělat

Pokud se někomu už jen při představě, že by něco snad  měl dělat s partnerem, kroutí prsty až u nohou, tak mám 2 dobré zprávy. a jednu špatnou. S leností počítám, až s leností a odporem vůči tomu druhému dohromady, počítám i se špetkou nenávisti a škodolibosti, to byla ta první dobrá. Druhá je ta, že se můžete vzdát všech chlípností a můžete žít až do osvícení v asáně jako Buddha, je to dobrá ale těžká volba. Zde. Nemusíte se dál sice trápit těmito informacemi, jenže život nabízí omezené možnosti. Ta špatná zpráva je, že střední cesta, jak by si ji každý rád pro sebe představoval, je jiná podle Buddhy a jiná podle vašeho partnera. Znamená to, že buď budete na všechno pořád sami a sami i v partnerském životě a všechny teorie pomáhají jen zmdla, nebo se začnete učit to, co tu konkrétně ve vztazích k druhým nabízím.

Čím více je flirt hraný, tím více ztrácí na síle. Držet se nějakých teorií selhává.
Příčinou selhávání je, že hlava míní, tělo neumí. Užitečný flirt by měl vycházet z automatických mechanizmů vitality a není rozhodně nějakou křečí ani žertem. Kurz by měl naučit zvládat vitalitu a až překypující vitalitu a tu také udržovat. Poznáte, co je to bezenergetický stav u sebe a u druhého. Řeknu pak jak je regulovat.  Poradím jak poznat zavčas nechtěné projevy u partnera a místo neúčinných poznámek a hádek na hranici rozvodu a rozchodů, budete vědět, co dělat. Někdy je nevhodné chování přímo vyprovokováváno, protože má nějaké výhody. Vysvětlím jak to souvisí se stresem. 

Často se řeší, že se partneři chtějí navzájem měnit, ovlivňovat, vychovávat, řídit. Je to častý problém, nalézání chyb u druhého. Nic takového neučím.

Smysl má kurz jen, když máte o protějšek zájem a chcete jej rozvinout, sami třeba už nevíte jak. V případě single je to pořádný nášup užitečných informací a zkušeností. V případech hlubokého nezájmu o tyto věci může přesto první návštěva tento postoj změnit v nějaký lepší.

Kurz proto neomezuji jen na seznámení, mohlo by se zdát, že tam je jeho výhoda největší. No přiznám, že ano, ale dlouholetá praxe strčí mladé zatím ještě amatéry do kapsy dřív, než stačíš říct „švec.“ Takže bych to neporovnával.  Má mnoho způsobů využití, třeba může přimět k zamyšlení ty, kteří se vztahům vyhýbají. Způsobují si to tím, že se vzdávají něčeho neuváženě, což vztahy maří. Otázka nepatřičného vzdávání se ve vztahu patří do problematiky v každé fázi vztahu. Jenže na řešení obvykle nepřijde řada včas. Využijte proto mé nabídky ihned.

 

Forma kurzu je vhodná jen pro jednotlivce.

Kurz se dělí na dvě části,s pohovorem a fyzickou ve dvou cenových relací. Částí formou pohovoru začíná. Má jít především o zábavnou formu získávání něčeho nového.

1. výhoda
Rozvoj vztahů se hodí vždy.
2. výhoda
Využívám hlavně principu, že mozek zapomíná, tělo nikdy.
3. výhoda
Řešíte všechno u sebe vlastní aktivitou, prakticky nic u druhých a v předstihu, než dolehnou potíže.