Co se může výměny energie týkat ještě okrajově

Vím, že hromada lidí řeší spoustu dílčích problémů, které jim přerůstají přes hlavu. Je to problematika stresu a zábavy a závislostí a to patří do psychologie. Co nemohu tímto kurzem řešit, tak nic psychologického, jako proč a jestli se rozvézt a otázky nevěry a jestli dítě a proč nechce a proč chlastá a fetuje… Takové komplikace se řeší jinde, jestli vůbec, a ne u mě.

Tato metodika snižuje psychické napětí obecně a tím stres a závislosti, přináší manželům a nejen jim, plné duševní zainteresování a nebývalé a opakované uspokojení, které neomrzí a pro případné zbylé nehezké zvyky v chování, mohu jen dát rady na mírné doladění technik. 

Výchozí možnosti jsou jen dvě: 

  • Buď budete doufat, že někdy potkáte dokonalý protějšek.
  • Naučíte se dokonale zacházet se svým tělem a tím i se stávajícím partnerem, nebo budoucím, který teprve přijde.

Možná se spíš energii vysmíváte, jako že je to utopie, šarlatánství, staromódní…

Já bych se nevysmíval. Průkopníci nových technologií to měli vždycky těžké a museli bojovat se zatvrzelostí zastánců starých pořádků. Jenže potom nejvíce získal ten, kdo se toho nového chopil dřív.

Je to ideální kurz pro všechny, kteří rádi experimentují

Je to obecně známé, že běžně dělají ženy experimenty se svou energií a snaží se s ní muže ovládat, nebo si testují, co umí a co to dělá a přemýšlí, jak s takovým „darem“ , (třeba výstřihem, třeba dáváním naděje) naložit. Určitě to mnozí znají a je to tedy taková jako neznámá, avšak dobře známá energie. Je to tajný zdroj štěstí. Všichni snad mají zkušenosti, že se po tom dost blázní, pokud to běží spíše dobře, tak to patří právě k těm nejlepším okamžikům života, silné lásky z dob zamilovanosti. Tyto děje považuji za nezbytné se naučit zvládat, protože jsou běžnou součástí mezilidských vztahů z energetického hlediska. Jsou časté, na pracovištích, v osobním životě a v partnerském životě, někdy jen krátce na začátku, protože neví co dál.

Pokud jde o běžné energie v partnerském životě a je to zpočátku dokonce to nejzajímavější, tak tím spíš stojí za to se to naučit zvládat a dál lépe používat. Takže otevřenost k ne/známému a experimentální přístup je možná nezbytným předpokladem. Nejde o to, aby ke mně přicházeli s přehnaným sebevědomým, ale hlavně s ochotou zkusit nové.

Náplň kurzu energetické výměny jin/jang

Nejnáročnější domácí praktiky

Nejnáročnější domácí praktiky

Jste aspoň dostatečně zvědavou osobností natolik, aby jste přišli pro začátek diskutovat na toto téma?

  • Ovládání energie krok za krokem, žádná Tantra. Naučíte se ovládat tělo a mluvit o tom.
  • Pak se naučíte tuto ne/známou energii vnímat a postupně navyšovat její velikost.

V tomto kurzu jde o vyhnutí se jakékoliv konfrontační linie, na rozdíl od jiných metod, kde jsou záměrně vyvolávané. Existuje více druhů metod, kde se naopak snaží dostat na povrch příčiny negativních pocitů v životě, které pak vytváří v životě překážky k úspěchu. Jde o různé koučinky a třeba RUŠ a různé psychologické metody. Nic takového nepoužívám.  Přestože je to mé tak senzační, nejde mi o vyvolávání jakýchkoliv senzací. Nejedná se o Tantrickou masáž, ta není pro západní lidi vhodná. Tantra nemá koncept pro vystresovaného Evropana, jak ho udržet v nějakém nebi a zároveň práceschopného. Jde o kurz kde se naučíte ovládat tělo a tím nepřímo jeho emoční nejprudší poryvy, které v životě napáchají tolik nechtěného do daleké budoucnosti a to i v párovém soužití.

Mám zkušenosti, že pokud je to možné, tak nejlepší je nenadálé negativní pocity odbourat v průběhu minut masáží různých částí těla. Lze tak překonat všechny akutní potíže vyvolané z neopodstatněných příčin a spíše z psychiky, jako různé mdloby, fóbie, závratě, záchvaty, dokonce mám zkušenost s opakovaným uklidněním do 30s akutního astmatického záchvatu u zákaznice s dlouholetým astmatem, prudkých náhlých bolestí apod. Proč byste to všechno neměli umět i vy? Budete to však používat tak, že se tomu předem vyhnete, ty problémy pak ani nepřijdou. 

8/21 Reiter