nova-forma.cz Energie jin – jang, jako zdroj štěstí?

Energie jin – jang, jako zdroj štěstí?

Znáte to všichni. Všichni s tím experimentují a ještě víc po tom tiše touží. Každý ví, že je to zdroj toho největšího štěstí.  Musí k tomu být dokonalý protějšek? Ti nejúspěšnější staví také pouze na nějakých nahodilostech: příležitost, věk, vizáž, tělesné přednosti, image, prestiž… Kolik z nich však opravdu ví, jak výměnu energii rozvíjet a že jde hlavně o to? 

Zlomené srdce je nebezpečný stav bez energie

Zlomené srdce je nebezpečný stav bez energie

Tvrdí se, že je to zákon, že to dvojici vydrží jen půl roku. Dá se to štěstí přeci jen udržet? Podle toho jaké se řeší problémy a podle diskuzí, jaké jsou běžné rady, je zatím situace jasná, je špatná. Zatím se o energii smysluplně píše a mluví jen málo, nejraději jeden od druhého kopíruje jen klíčová slova energie sem, energie tam, už je energie i v prášku a to nejen Viagra a také pro ženy. Zvu vás na revizi vašich vztahů a přesněji vztahu k vám samotným.

První konzultace je za cenu podle aktuálního ceníku.

Všichni chtějí energii

O energie bývají zbytečné tahanice

O energie bývají zbytečné tahanice

Všichni ji chtějí. Sportovci ví, když ji nemají a hrozí se toho. Milenci, když nemají energii, tak taky neví kde najednou je, kam se poděla?  Tuší, že jednou už vůbec nebude. Stav vyhoření je stav bez energie. Špatné zacházení s energií přináší mezilidské problémy a vždy ohrožuje zdraví. 

  • Všichni energii sice chtějí, ale také se jí bojí a nechtějí o ní ani mluvit.
  • Chtějí si ji brát, na tajňačku jako.
  • Druhým ji neužitečně vybíjí a druhý se pak cítí zneužívaný, ale neumí to popsat.
  • Hledá se spíš hromosvod pro vybití, což je patrné u jiných zájmů, sport a jiné tzv. náhražky.
  • Energie a její zacházení s ní patří do pečlivě utajované strategie partnerů

Jak začít výměnu energie jin – jang

 

Na otázky o vztazích dává tělo odpověď samo.

Nejprve je zapotřebí se naučit energii vnímat, zesilovat a vézt. Nejdříve u sebe a pak u druhých. Bez toho jsou procesy nahodilými věcmi. U mě se jedná o viditelné fyzické procesy, na které se i vy můžete jednou spolehnout.  Není třeba se učit u mě teorie, tělo má lepší paměť než mozek. Běžně je to tak, že jednou tělo něco dělá, reaguje a jindy zase ne, nikdy se nesejdou chtěné reakce těl v páru naráz. Ovládání reakcí není bohužel něco automatického ani běžného. Někdo je šťastný, že se za rok 10x zamiluje, mluví o euforiích, jenže nakonec o zklamáních, protože ten druhý pořád a nebo náhle nějak nechce a uhýbá.  Proč druhý nechce? Chybí jim slova na pojmenování, co je dobré a co problém. Vztah je nakonec tahanice o kde co, i o tu energii. 

 

Jaká je vaše strategie?

Reiter Praha

Reiter Praha

Pracuji s tělem vždy, že navyšuji energii a zlepšuji její distribuci po těle. Na venek to vypadá, to co dělám, pořád stejně. Je to servis těla, kde výsledkem je, že se mění jeho vlastnosti. Tělo se napřimuje a paralela se vztahy je zde ve 100% souladu. Pokud to někdo dociluje sportem, tak to není totéž, protože při každém sportu chybí právě dostatečný servis. Kde se skrývá ta strategie, která rozhoduje ve vztahu? Je to v ohýbání se, uhýbání, zatínání… to všechno fyzicky. Je to vlastní styl ne/zvládání energie – nevědomě a často špatně.

 

Zvýšení energie, aby byla cítit

Jak energii zvýším, aby byla víc cítit, tak hned každý podlehne notoricky naučené reakci a zatajuje dech a zatíná všechno. Takže se musíme domluvit na proti akcích a třeba povolím masáží a vytáhnu hruď. Už tím se objem plic zvýší o 30% a nechám každého vždy dýchat normálně, ale víc. Tyto vjemy se mísí a není jasné, co z toho je energie a co dech. Tato neurčitost může trvat dlouho a určitě nevadí. Výhodu má ten, kdo má citlivé břicho, učí se všechno rychleji. Většinou má každý zatuhlá bedra do lordózy a to znemožňuje normální funkci břicha a pánve. Někdo mi občas klidně tady řekne, že to všechno zná. Ani náhodou hned v následujícím kroku, ne.

  • Pokud jde všechno dobře a někdo to zvládne až sem během dvou návštěv, tak se cvičí dýchání podél páteře. Je to taková revize aktuálního fyzického stavu.

Všechno dohromady pumpuje krev až do chodidel, prokrvení narůstá a je opět výhodné, když je cítit alespoň šíření tepla po těle

Navýšení energie musí být nepopiratelné. 

Od tohoto okamžiku je možné pokračovat dál a to v  převádění energie do libovolné části těla. Jsou to nové vjemy a je dobře pokud jsou silné. Ideální je, když jde o kolosální “nové” zážitky. Později se ukáže, že jde o normální věci, na které se jen zapomnělo. Je to tak živé a právě, až když je to prožívané, tak až nyní je možné a má význam o tom mluvit.

 

Kdo už ví jak, tomu to jde samo

Není třeba se obávat, že je zapotřebí třeba v ložnici vyloženě cvičit. Spíš bych od hereckých a sportovních výkonů varoval, to není ono co se chce. Třeba můžete cvičit, ale nemusí to být vidět. To už je něco jiného. Určitě musíte umět. Kdo neumí, toho zajímá všechno jiné, všechny jiné taktiky včetně ve vybíjení energie, jen ne prohlubování právě těchto technických dovedností, nebo dokonce o nich mluvit. S partnerem nedoporučuji o tom mluvit, je zapotřebí udržet samostatnost v těchto postupech a neměl by mít přehled jak daleko jste.

To není všechno. Techniky se dají naučit okoukáním. Okoukáte ode mně techniky, kdy se tělu druhému jakoby diriguje a bez doteku.  

Pak je teprve možné přenášet energii po těle.

Absolutně nemusí jít ještě o sexuální energii. Zná se to třeba jako orgasmus hlavy. Aby o tom partneři mluvili, nemá smysl a to riziko, že to bude kontraproduktivní je kolosální. Je běžné, že se partneři doteků a aktivit naopak vzdávají, tak dalece až zůstane jen držení za ruce. S těmito technikami to může hlavně kvůli nadbytečnému mluvení, dopadnout stejně. Proto raději nemluvit a dělat.

Pokud někdo mluví o orgasmu od palce od nohy a z ruky a na tisíc způsobů ještě, tak to ne, to je něco jiného. Je to neúplné vybití energie.  V tomto mém případě spíš přichází pocity odtělování, rozšiřování do prostoru. Může to být zajímavé, to sice ano. Někdo by jen žvaněním o tomhle zabral celý život. Je však zapotřebí pracovat úplně jinak. 

Poznáte dost variant zacházení s energií a s vlastním tělem. Ukázal jsem vám velmi zajímavé zacházení s tělem.

Konec kurzu


V soukromí se potom všechno uplatní a rozvine. Druhý se postupně naladí.

Buď si budete rozumět takto, nebo ve většině případů je zbytečné si navzájem něco vysvětlovat.

 

Konečně výměna energie

Výměna energie se koncentruje do jediného okamžiku, kdy jde o evidentní společný prožitek. Na začátku si jej přejí všechny dvojice, když to mezi nimi zajiskří. Přejí si to milenci, ví přesně co chtějí. Je určitě rozdíl jen chtít, nebo chtít a umět a také dovolit si. Tak až nyní ví, jak jeden s druhým pořádně zatočit. Je to prospěšné. Není to určitě nuda, nevyčerpává to, není to škodlivě, a ani nehrozí, že to omrzí. Zbývá už jen poslední krok – dovolte si to.

 

Užitečný flirt

Na tomto základě je možné a také správné rozvíjet užitečný flirt a to jak ve vztahu, tak i při seznamování. Lítají při tom blesky. Je to dobré pouze na tomto praktickém základě. Teorie bez této praxe nedoporučuji žádné. Často mladé slečny jen motají někomu hlavu flirtem a mají z toho radost, neví co dělají. Později potom absolutně neví, jak zaujmout toho konkrétního. Signály musí být jasné. A dál? Vždyť je to pořád začátek. Někdo má za maximální flirt všeříkající úsměv a s tím si vystačí do konce života. Musí být jasné nejen “ano” a ještě co. Pak také jasný nezájem a ne. Nezájem je uměním nevysílat žádnou energii. Nabízím udělat si v těch věcech jasno, naučit se distribuci energie na sobě a pak s tím zacházet pro okolí srozumitelně.
Pro sólo je všechno úplně stejné, jen zaměření je nerušené na první čakru. Jenom tohle nestačí, absolutně nestačí, nejde to udržet. První čakru je třeba držet v patrnosti oproti hmotě celých dolních končetin. Je to druh jógického soustředění. Po tomto kurzu bude každému jasné, co je tam tak zajímavého pro pozornost. 

Je na co se těšit.

8/21 Reiter

  

Co se může kurzu týkat ještě okrajově