Reiter 702 406 816

Kurz výměny energie jin – jang. Zdroj štěstí.

Znáte to všichni. Všichni s tím experimentují a ještě víc po tom tiše touží. Každý ví, že je to zdroj toho největšího štěstí.  Musí k tomu být dokonalý protějšek? Ti nejúspěšnější staví také pouze na nějakých nahodilostech: příležitost, věk, vizáž, tělesné přednosti, image, prestiž… Kolik z nich však opravdu ví, jak výměnu energii rozvíjet a o co vlastně jde? 

Zlomené srdce je nebezpečný stav bez energie

Zlomené srdce je nebezpečný stav bez energie

Tvrdí se, že je to zákon, že to dvojici vydrží jen půl roku. Dá se to štěstí přeci jen udržet? Podle toho jaké se řeší problémy a podle diskuzí, jaké jsou běžné rady, je zatím situace jasná, je špatná. Zatím se o energii smysluplně píše a mluví jen málo, nejraději jeden od druhého kopíruje jen klíčová slova energie sem, energie tam, už je energie i v prášku. Zvu vás na revizi vašich vztahů a začneme u vás samotných.

 

První konzultace je za cenu podle aktuálního ceníku.

 

Je něco jiného o energiích jen číst a něco jiného zjistit na vlastní triko aktuální dovednosti. Jaké problémy budete po tomto kurzu chtít řešit, to nechám na vás. Někteří potřebují jen něco oživit, třeba své image a třeba flirtem. Navrhuji to nejlepší a lepší asi těžko někde najdete. 

Začátek kurzu výměny energie jin – jang

Budu zde mluvit jen a pouze o přímé výměně energie mezi těly, nejvíce jin – ženou, a nejvíce jang – mužem.

 

Na otázky o vztazích dává tělo odpověď samo.

Nejprve je zapotřebí se naučit energii vnímat a zesilovat. Bez toho jsou procesy nahodilými věcmi, které jednou jsou a jindy zase ne, nikdy se nesejdou naráz a o ovládání nemůže být ani řeč. Někdo je šťastný, že se za rok 10x zamiluje, mluví o euforiích a nakonec o zklamáních, protože ten druhý pořád nějak nechce a uhýbá.  A proč druhý nechce? Chybí jim slova na pojmenování, co je dobré a co problém. Vztah je nakonec tahanice o kde co, i o tu energii.

 

Reiter Praha

Reiter Praha

Vnímat a zesilovat energii

Pracuji s tělem vždy, že navyšuji energii a zlepšuji její distribuci po těle. Každý může u mě z mých technik něco pochytit. Beru to všechno už jako rutinu, ale zároveň vím, že to běžně nikdo nezná.

Do tohoto okamžiku ať už v tomto kurzu, nebo když odstraňuji akutní bolesti, nebo bolesti na pohmat, je výsledek vždy stejný. Naroste kondice a zlepší se pocitový stav. Pokud to někdo dociluje sportem, tak to není totéž, protože při každém sportu chybí právě dostatečný servis. Od začátku až do konce kurzu to co dělám vypadá navenek pořád stejně, jen vlastnosti těla se mění. Tělo se napřimuje a paralela se vztahy je zde ve 100% souladu. 

 

Všichni chtějí energii

O energie bývají zbytečné tahanice

O energie bývají zbytečné tahanice

Všichni ji chtějí. Sportovci ví, když ji nemají. Milenci, když nemají energii, tak taky neví kde je a tuší, že jednou už vůbec nebude. Stav vyhoření je stav bez energie. Špatné zacházení s energií přináší mezilidské problémy a vždy ohrožuje zdraví. Co bývá to špatné zacházení?

  • Všichni energii sice chtějí, ale také se jí bojí a nechtějí o ní ani mluvit.
  • Chtějí si ji brát, na tajňačku jako.
  • Druhým ji neužitečně vybíjí a druhý se pak cítí zneužívaný, ale neumí to popsat.

 

Zvýšení energie aby byla cítit

Jak energii zvýším, aby byla víc cítit, tak hned každý podlehne notoricky naučené reakci a zatajuje dech. Takže se musíme domluvit na proti akcích a třeba povolím masáží a vytáhnu hruď. Už tím se objem plic zvýší o 30% a nechám každého vždy dýchat normálně, ale víc. Tyto vjemy se mísí a není jasné, co z toho je energie a co dech. Tato neurčitost může trvat dlouho a určitě nevadí. Výhodu má ten, kdo má citlivé břicho, učí se všechno rychleji. Většinou má každý zatuhlá bedra do lordózy a to znemožňuje normální funkci břicha a pánve.

  • Pokud jde všechno dobře a někdo to zvládne až sem během dvou návštěv, tak se cvičí dýchání podél páteře. Je to taková revize aktuálního stavu.

Všechno dohromady pumpuje krev až do chodidel, prokrvení narůstá a je opět výhodné, když je cítit alespoň šíření tepla po těle

Navýšení energie je zde už nepopiratelné. 

Od tohoto okamžiku je možné pokračovat dál a to v  převádění energie do libovolné části těla. Jsou to nové vjemy a je dobře pokud jsou silné. Ideální je, když jde o kolosální nové zážitky. Později se ukáže, že jde o normální věci, na které se jen zapomnělo. Je to tak živé a až nyní je možné o tom mluvit.

Rozhýbání, uvolnění a dovednost dýchat podél páteře je třeba dotáhnout do fáze, kdy s tělem hýbe normální dech. Tomu musím určitě všelijak dopomoct, což je právě má práce. Povoluji a rozhýbám i cviky, a ty jsou jen dočasné, později splynou a nejsou vidět.

 

Kdo už ví jak, tomu to jde samo

Takže není třeba se obávat, že je zapotřebí v ložnici cvičit. Třeba můžete cvičit, ale nemusí to být vidět. S vašimi technikami vůči partnerovi je to totéž, procesy, které znáte na svém těle dokážete už z náznaků pozorovat na těle druhého.

To není všechno. Okoukáte ode mně techniky, kdy se tělu druhému jakoby diriguje a to bez doteku.  V páru musí být aspoň jeden, kdo tohle ovládá. Jediné, co má ve vztahu smysl, jsou vlastní dovednosti. Nemá cenu něco vysvětlovat partnerovi a kritizovat, že on pořád něco neumí, nedělá a dělá špatně. Platí jen jedno – sám umět, udělat, moc nemluvit a druhý se jednou nejspíš přidá.

Pak je teprve možné přenášet energii po těle.

Absolutně nemusí jít ještě o sexuální energii. Zná se to třeba jako orgasmus hlavy. Aby o tom partneři mluvili, nemá smysl a může to být kontraproduktivní. Je běžné, že se partneři doteků a aktivit vzdávají až zůstane jen držení za ruce. S těmito technikami to může dopadnout stejně. Proto raději nemluvit a dělat.

Pokud někdo mluví o orgasmu od palce od nohy a z ruky a na tisíc způsobů ještě, tak to ne, to je něco jiného. Je to neúplné vybití energie.  V tomto mém případě spíš přichází pocity odtělování, rozšiřování do prostoru. Může to být zajímavé, to sice ano. Někdo by jen žvaněním o tomhle zabral celý život. Je zapotřebí pracovat úplně jinak. 

Energii je nutné koncentrovat v pánvi, tam se tak odkryjí další důležité možnosti, které zmiňuji v józe a o první čakře. Zde je dosažen cíl kurzu. Kontrola a řízení energie vlastního těla v rovnováze a oddáním se vlastním tělesným pochodům.

Poznáte dost variant zacházení s energií a s vlastním tělem. Ukázal jsem vám velmi zajímavé zacházení s tělem.

Konec kurzu


V soukromí se potom všechno uplatní a rozvine. Druhý se postupně naladí a dělá totéž.

Buď si budete rozumět takto, nebo je ve většině případů zbytečné si navzájem něco vysvětlovat

Pokud alespoň jeden umí energii řídit, tak ji umí navýšit nejen u sebe, stejně tak i u druhého. To není nic zvláštního a bývá to běžná interakce. Celkově však v kurzu jde o zásadně nové zkušenosti a pro partnerské vztahy je to důležité. Každý by chtěl vinu a neschopnost svalit na druhého. Setkáte se s tím všude v časopisech, že ten druhý je moc takový a málo takový. Zatímco ten první svůj podíl na nudu v ložnici jakože nemá. Je třeba umět energii držet navýšenou u druhého, co nejdéle.  

 

Konečně výměna energie

Jednou to umí lépe jeden a může se stát, že jindy druhý. Výměna energie se koncentruje do jediného okamžiku, kdy jde o evidentní společný prožitek. Na začátku si jej přejí všechny dvojice, když to mezi nimi zajiskří. Přejí si to milenci, ví přesně co chtějí. Je určitě rozdíl chtít a umět. Tak až nyní ví, jak jeden s druhým pořádně zatočit. Prospěšně. To určitě není nuda, nevyčerpává to škodlivě, a ani nehrozí, že to omrzí. 

Zdraví a štěstí pro sólo a navíc naplněný vztah pro partnery

Partneři mají možnost takto žít zajímavým životem v ložnici. Fakt nevím, čím by to mohli nahradit, Nic lepšího není, nejde to dřinou, herectvím, předstíráním a pornem. Nejde to nahradit ani jinou zábavou, dovolenou, novým autem, ani letadlem. Může to být zdroj společného štěstí a nejen na první půlrok vztahu. Je to řešení i doživotní. Jaký to má velký význam, zde nemohu ani rozepsat.
Pro sólo je všechno úplně stejné, jen zaměření je nerušené na první čakru. Jenom tohle nestačí, absolutně nestačí, nejde to udržet. První čakru je třeba držet v patrnosti oproti hmotě celých dolních končetin. Je to druh jógického soustředění. Po tomto kurzu bude každému jasné, co je tam tak zajímavého pro pozornost. 

Doufám, že se již nyní těšíte a přijdete.

8/21 Reiter

  

Co se může kurzu týkat ještě okrajově